Ing. Katarína Hartmanová - CA EXIT

Sentice 221
666 03 Sentice
Česká republika

IČ: 74910655

+420 777 810048
hartmanova@caexit.com

Zahájení přímé linky do Toronta a Montrealu

01.06.2014 13:22

Letecká společnost Air Transat zahájila v polovině června přímé lety do Montrealu a Toronta. Ty budou pravidelně provozovány od 25. června do 15. října 2014 s odletem z Prahy každou středu. Na nové lince bude nasazován modernizovaný letoun Airbus 330. Díky přímému spojení v kombinaci s ukončením vízové povinnosti pro občany ČR se cestování do Kanady významně usnadní.

A co vás v kanadských destinacích čeká?

Montreal - není mnoho měst, která by mu mohla konkurovat svou pestrostí. Jídla všech barev a chutí, festivaly a nekonečná zábava – to je Montreal. Montreal je jedním z těch měst, které předčí vaše očekávání, je to svěží mix amerického shonu a evropské pohody. Montreal nabízí nekonečné množství zábavy, kterou zastíní i své kanadské bratry.

Toronto - to je kultura. Můžete se týdny toulat parky a zelení, která vyplnila prostor mezi urbanistickými zázraky města nebo můžete jezdit jednoduše prvotřídní veřejnou dopravou od jednoho skvostu moderní architektury k druhému. Klidné, ale ne nudné, velkoměsto, ale plné zeleně – Toronto je jedním z těch míst, kde najdete všechno.